Komisyonlar

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KOMİSYON ÜYELERİ                                                          23.03.2017

MÜDEK (Mühendislik Dekanlıkları Konseyi)

Yrd. Doç. Dr. Aslı Pelin GÜRGÜN(Başkan)

Doç. Dr. Pelin ÖZENER

Doç. Dr. Murat Serdar KIRÇIL

Doç. Dr. Murat ALTEKİN

Doç. Dr. Özgür ÇAKIR

 Doç. Dr. Saadet Arzu BERİLGEN

Yrd. Doç. Dr. Güzin AKYILDIZ

Yrd.Doç. Dr. Mehmet ÖZTÜRK

Arş. Gör. Dr. Muzaffer BÖREKÇİ

Araş.Gör. Erdal KESGİN

 

Kalite ve Eğitim Geliştirme Komisyonu

Doç. Dr. Havvanur KILIÇ (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Nuri ÖZHENDEKÇİ

Yrd. Doç. Dr. Zeynep Fırat ALEMDAR

Mühendis Serhan ULUKAYA

Arş. Gör. Erkan ŞENOL

Arş. Gör. Gökhan DEMİRDÖĞEN

Arş. Gör. Abdulsamet SARAÇOĞLU

Arş. Gör. Erdal KESGİN

Arş. Gör. Mehmet Safa AYDOĞAN

 

STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

Doç. Dr. Barış SEVİM(Başkan)

Doç. Dr. Halit ÖZEN

Doç. Dr. Havva Anıl ARI

Doç. Dr. Nihat KABAY

Yrd. Doç. Dr. Şenay ATABAY

Yrd.Doç. Dr. Ayfer TEKİN ATACAN

Arş. Gör. Mehmet ADA

Arş. Gör. Fulya İŞLEK

 

İNTİBAK KOMİSYONU

Doç. Dr. Mustafa GÜRSOY(Başkan)

Doç. Dr. Yeşim ÇELİKOĞLU

Doç. Dr. Berna AYAT

Yrd. Doç. Dr. Devrim ÖZHENDEKÇİ

 

ANKET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Yrd. Doç. Dr. Sema ALACALI(Başkan)

Yrd.Doç. Dr. Cihan ŞAHİN

Arş. Gör. Hasan DİLBAS

Arş. Gör. Selçuk DEMİR

Arş. Gör. Orkun YILMAZ

Arş. Gör. Dr. Hande ALADAĞ

Arş. Gör. Sümeyye Şeyma KUŞAKÇI

Arş. Gör. Büşra AKTÜRK

 

FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI BÖLÜM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Yrd. Doç. Dr. Tuba BOSTAN(Koordinatör)

Yrd. Doç. Dr. Ali COŞAR

 

Uluslararası İlişkiler Ofisi Koordinatörü

(Free Mover)

Doç. Dr. Pelin TOHUMCU ÖZENER

Yrd. Doç. Dr. Ahmet B. KIZILKANAT

Mevlana Koordinatörü

Doç. Dr. Orhan CANPOLAT

 

ERASMUS KOMİSYONU- YTÜ GELEN ÖĞR.

Yrd. Doç. Dr. Murat TONAROĞLU (Koordinatör)

Yrd. Doç. Dr. Yıldırım Serhat ERDOĞAN

 

ERASMUS KOMİSYON – YTÜ GİDEN ÖĞR.

Yrd. Doç. Dr. Cenk BUDAYAN (Koordinatör)

Yrd.Doç. Dr. Rıza Secer Orkun KESKİN

Arş. Gör. Mehmet Ozan YILMAZ

 

WEB KOMİSYONU

Yrd. Doç. Dr. Burak AYDOĞAN (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Cenk BUDAYAN

Arş. Gör. Ali COŞANDAL

Arş. Gör. Mehmet Ozan YILMAZ

Arş. Gör. Rafet ŞİŞMAN

Mühendis Serhan ULUKAYA

Arş. Gör. Ali MERCAN

Arş.Gör. Onur ŞAHİN

 

LABORATUVAR KOMİSYONU

Doç. Dr. Yeşim ÇELİKOĞLU(Başkan)

Prof. Dr. Güray ARSLAN

Doç. Dr. Pelin ÖZENER 

Doç. Dr. Nihat KABAY

Yrd. Doç. Dr. Çağrı MOLLAMAHMUTOĞLU

Yrd. Doç. Dr. M. Sinan YARDIM

 

SOSYAL ETKİNLİK KOMİSYONU

Yrd. Doç. Dr. Ali COŞAR (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Tuba BOSTAN

 Doç. Dr. Saadet Arzu BERİLGEN 

 

ÖĞRENCİ, İDARİ ve AKADEMİK PERSONEL İLETİŞİM KOMİSYONU

Doç. Dr. Bilge DORAN (Başkan)

Doç. Dr. Zafer KÜTÜĞ

Yrd. Doç. Dr. Yıldırım Serhat ERDOĞAN

Arş. Gör. Erkan ŞENOL

Mühendis Betül DEĞER

Arş. Gör. R.İlayda TAN

 

BİLİŞİM KOMİSYONU

Doç. Dr. Mehmet Şükrü ÖZÇOBAN(Başkan)

Doç. Dr. Murat ALTEKİN

 

Tanıtım ve İletişim Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Zeynep IŞIK (Başkan)

Arş.Gör. Dr. Esra Eylem KARATAŞ

Uzman Ayça VAROL SARAÇOĞLU

 

STAJ KOMİSYONU

Yrd. Doç. Dr. M. Sinan YARDIM(Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Ayhan GAZİOĞLU

Yrd. Doç. Dr. Ali COŞAR

Doç. Dr. Ali KOÇAK

Yrd. Doç. Dr. Serkan BEKİROĞLU

Yrd. Doç. Dr. Fatih ALEMDAR

Öğr. Gör. Dr. Murat Ergenekon SELÇUK

Yrd. Doç. Dr. Murat TONAROĞLU